BIP
Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Olsztynie
Aktualności
13.02.2015
Pożegnianie Zastępcy Rejonowego Zarządu Infrastruktury

W dniu 28.01.2015 roku w obecności żołnierzy zawodowych i pracowników wojska Rejonowego Zarządu Infrastruktury ppłk Andrzej PAWLAK pożegnał odchodzącego na wyższe stanowisko służbowe Zastępcę Szefa Zarządu  ppłk Adama JAKIMOWICZA.

Ppłk Adam JAKIMOWICZ pełnił służbę w RZI (WRZKB) w Olsztynie od 1995 roku gdzie zajmował kolejno stanowiska: Energetyka, Szefa Wydziału Gospodarki Komunalnej i Energetycznej Oddziału Eksploatacji Nieruchomości, Szefa Wydziału Eksploatacji Nieruchomości. W 2006 roku został wyznaczony na stanowisko Zastępcy Szefa Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Olsztynie. Od 01 lutego do 01 września 2014 roku pełnił w zastępstwie obowiązki Szefa Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Olsztynie.

Ppłk JAKIMOWICZ w związku z zakończeniem służby w RZI w Olsztynie podziękował wszystkim żołnierzom, pracownikom i współpracownikom za wszystkie lata wspólnej służby i pracy.

 Decyzją Nr 56 Ministra Obrony Narodowej z dnia 16.01.2015 roku został wyznaczony z dniem 02.02.2015 roku na stanowisko Szefa 17 Terenowego Oddziału Lotniskowego w Gdańsku i mianowany z dniem objęcia obowiązków na stanowisku służbowym na stopień pułkownika.

 

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych