Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Olsztynie
Reprezentacja Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Olsztynie zwycięzcą regat o Puchar Szefa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych w żeglarstwie
06.09.2018
Regaty o Puchar Szefa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych w żeglarstwie

W dniach 4-5 września 2018 roku reprezentacja Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Olsztynie uczestniczyła w Otwartych Zawodach Sportowych o Puchar Szefa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych w żeglarstwie. Akwenem regat było jezioro Ukiel (Krzywe) w Olsztynie. Przy słonecznej i w miarę wietrznej pogodzie ścigało się 6 jachtów. Łącznie przeprowadzono 6 biegów.
Ceremonia dekoracji zwycięzców odbyła się w Przystani OSiR. Zwyciężyła załoga RZI w składzie: Tomasz KIEZIK (sternik) z Kasią BRYKAŁĄ i Adamem WIELECHOWSKIM. Drugie miejsce zajęła ekipa z Wojskowego Ośrodka Szkoleniowo-Kondycyjnego z Mrągowa.
Tuż za nią uplasowała się reprezentacja 33 Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu. Puchary w imieniu Szefa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych wręczał Szef Wydziału WFiSportu ppłk Piotr BARCZAK. Ponadto Nasi Mistrzowie wygrywając dodatkowo kwalifikowany wyścig zdobyli Puchar Komendanta 22 WOG.