BIP
Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Olsztynie
Aktualności
Zakończenie służby wojskowej płk Adama JAKIMOWICZA
07.02.2017
Pożegnanie z mudurem Pana płk Adama Jakimowicza

W dniu 31.01.2017 roku w obecności żołnierzy zawodowych Rejonowego Zarządu Infrastruktury i zaproszonych gości Szef Zarządu płk Roman GADOMSKI pożegnał odchodzącego z zawodowej służby wojskowej płk Adama JAKIMOWICZA.

            Pan płk Adam JAKIMOWICZ pełnił służbę w RZI (WRZKB) w Olsztynie od 1995 roku gdzie zajmował kolejno stanowiska: Energetyka, Szefa Wydziału Gospodarki Komunalnej i Energetycznej Oddziału Eksploatacji Nieruchomości, Szefa Wydziału Eksploatacji Nieruchomości. W 2006 roku został wyznaczony na stanowisko Zastępcy Szefa Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Olsztynie. Od 01 lutego do 01 września 2014 roku pełnił w zastępstwie obowiązki Szefa Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Olsztynie.

            Decyzją Nr 56 Ministra Obrony Narodowej z dnia 16.01.2015 roku został wyznaczony z dniem 02.02.2015 roku na stanowisko Szefa 17 Terenowego Oddziału Lotniskowego w Gdańsku i mianowany z dniem objęcia obowiązków na stanowisku służbowym na stopień pułkownika.

Pan płk JAKIMOWICZ w związku z zakończeniem zawodowej służby wojskowej podziękował wszystkim żołnierzom, pracownikom i współpracownikom za wszystkie lata wspólnej służby i pracy.

 Michał PiesciukMinisterstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych