BIP
Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Olsztynie
Aktualności
30.01.2014
Pożegnianie Szefa Zarządu płk Alojzego POKOJSKIEGO

30.01.2014 r. w Inspektoracie Wsparcia Sił Zbrojnych w Bydgoszczy z podziękowaniem za sumienną i wzorową służbę wojskową, za lata nienagannej pracy, pożegnano odchodzących do cywila oficerów Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych, w tym Szefa Rejonowego Zarządu Infrastruktury
w Olsztynie płk Alojzego POKOJSKIEGO.

 

W dniu 31.01.2014 r. na uroczystej zbiórce stanu osobowego Zastępca Szefa Infrastruktury Inspektoratu Wsparcia SZ  płk Marek ADAMOWICZ pożegnał odchodzącego do rezerwy płk Alojzego POKOJSKIEGO po 40 latach i 6 miesiącach służby. Odchodzącemu do rezerwy Zastępca Szefa Infrastruktury Inspektoratu Wsparcia SZ wręczył odznakę pamiątkową Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych. 

   

Na pożegnanie odchodzącego do rezerwy płk Alojzego POKOJSKIEGO licznie przybyli goście, Dowódcy Jednostek, Szefowie Instytucji Wojskowych, współpracownicy i podwładni oraz najbliższa rodzina.

płk Alojzy POKOJSKI w związku z zakończeniem służby wojskowej podziękował wszystkim żołnierzom, pracownikom i współpracownikom za wszystkie lata wspólnej służby i pracy. Szczególnie ciepłe słowa skierował do żony i dzieci z rodzinami.

 

 

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych